Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -10%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa Nano Plus eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve & mikrobeve.

  Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -10%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa e re Nano Plus - paguaje me 10 këste, për vetëm 9.99€ në muaj!

Lokacioni dhe kontakti

Dyqanet tona  

Dëshironi t'i shihni dhe t'i provoni produktet? Atëherë vizitoni njërin nga dyqanet tona.

Shiko të gjitha dyqanet

Rreth nesh  

Rovus® është brendi i një game të gjerë produktesh për pastrim/mirëmbajtje të shtëpisë dhe rrobave. I fuqishëm dhe efikas - ua lehtëson jetën.

Mëso më shumë

Çka thonë të tjerët për brendin Rovus