Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 
 • Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen gjatë javës së zbritjeve me 5 yje!

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen këto ditë!

 • Ngrohës kompakt, Rovus
  RISI

  Ngrohës kompakt, Rovus

  Për ekstra ngrohtësi, kudo që ju duhet - ngrohës kompakt me fuqi 400W!

  Ngrohës kompakt, Rovus
  RISI

  Ngrohës kompakt, Rovus

  Për ekstra ngrohtësi, kudo që ju duhet - ngrohës kompakt me fuqi 400W!

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus
  DHURATË

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus, me fuqi avulli, eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve.

  Shtupë higjienizuese Nano Plus
  DHURATË

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kjo shtupë eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve & mikrobeve.

 • Fshesë Nano Multiuse
  RISI

  Fshesë Nano Multiuse

  Kjo fshesë pastron në nivel nano dhe ka filter HEPA H13, i cili siguron 99.95% efikasitet pastrimi.

  Fshesë Nano Multiuse
  RISI

  Fshesë Nano Multiuse

  Pastron në nivel nano me HEPA H13, për 99.95% efikasitet pastrimi.

Lokacioni dhe kontakti

Dyqanet tona  

Dëshironi t'i shihni dhe t'i provoni produktet? Atëherë vizitoni njërin nga dyqanet tona.

Shiko të gjitha dyqanet

Rreth nesh  

Rovus® është brendi i një game të gjerë produktesh për pastrim/mirëmbajtje të shtëpisë dhe rrobave. I fuqishëm dhe efikas - ua lehtëson jetën.

Mëso më shumë

Çka thonë të tjerët për brendin Rovus