Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Për blerje mbi 20€ në produktet e pastrimit, ju fitoni dhuratë në shportën e blerjes. Ofertë e limituar!

Për blerje mbi 20€ në produktet e pastrimit, ju fitoni dhuratë në shportën e blerjes. Ofertë e limituar!

 
 
[banner_timer]
 
 • Pastrimi vjeshtor
  Deri -55%

  Pastrimi vjeshtor

  Nuk ju duhet magji, produktet Rovus pastrojnë për mrekulli! Zgjedhni produktet që ju duhen dhe përfitoni dhuratë për blerje mbi 20 euro.

  Pastrimi vjeshtor
  Deri -55%

  Pastrimi vjeshtor

  Nuk ju duhet magji, produktet Rovus pastrojnë për mrekulli!

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -10%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus, me fuqi avulli, eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve.

  Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -10%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kjo shtupë eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve & mikrobeve.

 • Fshesë Nano Multiuse
  RISI

  Fshesë Nano Multiuse

  Kjo fshesë pastron në nivel nano dhe ka filter HEPA H13, i cili siguron 99.95% efikasitet pastrimi.

  Fshesë Nano Multiuse
  RISI

  Fshesë Nano Multiuse

  Pastron në nivel nano me HEPA H13, për 99.95% efikasitet pastrimi.

 • Fshesë Wet&Dry Nano
  -40%

  Fshesë Wet&Dry Nano

  Mund ta përdorni për vakumim të thatë, të lëngët dhe për fryrje. Është e pajisur filter HEPA H13 dhe ka dizajn pa qese pluhuri. 

  Çmimi i rregullt: 139,90 €

  Çmimi me zbritje: 83,94 €

  Fshesë Wet&Dry Nano
  -40%

  Fshesë Wet&Dry Nano

  Mund ta përdorni për vakumim të thatë, të lëngët dhe për fryrje.

  Çmimi i rregullt: 139,90 €

  Çmimi me zbritje: 83,94 €

Lokacioni dhe kontakti

Dyqanet tona  

Dëshironi t'i shihni dhe t'i provoni produktet? Atëherë vizitoni njërin nga dyqanet tona.

Shiko të gjitha dyqanet

Rreth nesh  

Rovus® është brendi i një game të gjerë produktesh për pastrim/mirëmbajtje të shtëpisë dhe rrobave. I fuqishëm dhe efikas - ua lehtëson jetën.

Mëso më shumë

Çka thonë të tjerët për brendin Rovus