Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë Nano Multiuse

Photo
Video

Lehtësisht pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur, me këtë fshesë vakumi e cila mund të përdoret edhe pa kabllo. Kjo pajisje pastron në nivel nano dhe ka filter HEPA H13, i cili siguron 99.95% efikasitet pastrimi. Përdoreni si fshesë vakumi për t’i pastruar dyshemetë, apo si fshesë dore për zonat e tjera. Me një mbushje, ju mundëson deri në 30 minuta pastrim.

Fshesë Nano Multiuse
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Lehtësisht pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur, me këtë fshesë vakumi e cila mund të përdoret edhe pa kabllo. Kjo pajisje pastron në nivel nano dhe ka filter HEPA H13, i cili siguron 99.95% efikasitet pastrimi. Përdoreni si fshesë vakumi për t’i pastruar dyshemetë, apo si fshesë dore për zonat e tjera. Me një mbushje, ju mundëson deri në 30 minuta pastrim.

Më shumë
Përshkrimi

Për pastrim më të lehtë dhe më të shpejtë

Hiqni qafe shpejt dhe lehtë pluhurin, qimet e kafshëve dhe papastërtitë tjera me fshesën Nano Multiuse. Kjo pajisje është një fshesë fleksibile 2në1, që ju mundëson pastrim vakumi në dysheme si dhe në zonat e tjera më të vështira për t’u arritur. Fshesa është e pajisur me filter HEPA H13, për t’i larguar alergjenët, irrituesit dhe aromat e pakëndshme.

Fshesë Nano Multiuse

Filtrim i avancuar për ajër më të pastër

Ajri që merr një pastrues vakumi, duhet të nxirret jashtë, dhe fshesat më pak efektive thjesht e nxjerrin jashtë atë ajër me grimca pluhuri, alergjenë dhe irritues të tjerë. Në këtë mënyrë, mund të shkaktojnë probleme për mushkëritë tuaja. Prandaj fshesa Nano Multiuse është e pajisur me filter HEPA H13, i cili ofron 99.95% efikasitet pastrimi. Ky filter bllokon edhe grimcat më të vogla të dëmshme, duke mundësuar që vetëm ajri i pastër dhe i freskët të kthehet në shtëpinë tuaj.

Fshesë Nano Multiuse
 • Fshesë Nano Multiuse

  Pa kabllo

 • Fshesë Nano Multiuse

  Furçë e motorizuar

 • Fshesë Nano Multiuse

  Performancë e shkëlqyer

 • Fshesë Nano Multiuse

  Pa qese pluhuri

 • Fshesë Nano Multiuse

  Teknologji ciklonike

 • Fshesë Nano Multiuse

  Filter HEPA H13

 • Fshesë Nano Multiuse

  Kursen hapësirë

 • Fshesë Nano Multiuse

  Mirëmbahet lehtë

2në1, për dysheme dhe zonat tjera në shtëpi

Kjo fshesë kompakte është e lehtë, andaj lehtësisht mund të lëvizet përreth shtëpisë. Madje, mund ta përdorni edhe si fshesë dore dhe t’i pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur. Thjesht ndërroni aksesorët, shndërrojeni në një fshesë dore dhe pastroni edhe pjesët që s’keni mundur t’i pastroni me një fshesë vakumi.

Fshesë Nano Multiuse

Fuqi ciklonike

Një bateri e rimbushur mund të ofrojë deri në 30 minuta fuqi ciklonike të plotë pastrimi, me 12kPa thithje – e mjaftueshme për ta larguar rrëmujën. Në vend të qeses së pluhurit, kjo fshesë ka një shportë me kapacitet 1l (prej së cilit 0.5l mund të përdoret). Shporta zbrazet & pastrohet shumë lehtë dhe më s’keni nevojë të brengoseni për të blerë qese vakumi.

Fshesë Nano Multiuse
 • Fshesë Nano Multiuse

  Funksionon në të gjitha sipërfaqet, nga tepihët deri te pllakat.

 • Fshesë Nano Multiuse

  Pastroni nën mobilje, arrin zonat më të vështira deri në 1m.

 • Fshesë Nano Multiuse

  Bartet & ngritet lehtë, ju mundëson ta pastroni edhe pluhurin nga tavanet.

 • Fshesë Nano Multiuse

  Ka aksesorë të ndryshëm për pastrim sa më efikas.

Seti përmban:

 1. Gryka për tapiceri
 2. Mbushësi
 3. Njësia kryesore
 4. Varësja për mur
 5. Tub
 6. Mbajtësi i grykës
 7. Koka me furçë
 8. Gryka e çarë
1
2
3
4
5
6
7
8
Fshesë Nano Multiuse
Informata shtesë

Të dhëna teknike:

 • Dimensionet e produktit: 290x116x200mm (njësia kryesore)
 • Pesha e produktit: 1.1kg (njësia kryesore)
 • Gjatësia e kabllos (adapterit): 1.5m
 • Gjatësia e tubit zgjatës: 710mm
 • Kapaciteti total i shportës: 1l
 • Kapaciteti i shportës që mund të përdoret: 0.5l
 • Fuqia: 150W
 • Fuqia thithëse: 26.81 AW
 • Koha e nevojshme për mbushje: 4-5h
 • Me një mbushje, pa kabllo funksionon deri në 30 min
 • Bateria: 22.2W; 2200 mAh

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.