Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pajisje me avull 4në1

Photo
Video
-65%

Rovus All in One është absolutisht e domosdoshme në çdo familje.

Është zgjidhja e përsosur për të gjithë pasi kombinon 4 funksione të ndryshme të avullit dhe mund ta përdorni si:

 • Hekur për hekurosjen e rrobave,
 • Dezinfektues,
 • Lagështues ajri, dhe 
 • Si avullues për trajtim të fytyrës.
Pajisje me avull 4në1

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 13,97 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Rovus All in One është absolutisht e domosdoshme në çdo familje.

Është zgjidhja e përsosur për të gjithë pasi kombinon 4 funksione të ndryshme të avullit dhe mund ta përdorni si:

 • Hekur për hekurosjen e rrobave,
 • Dezinfektues,
 • Lagështues ajri, dhe 
 • Si avullues për trajtim të fytyrës.
Më shumë
Përshkrimi

Kombinimi i 4 funksioneve të ndryshme të avullit në një produkt të vetëm

Me Rovus All in One Steamer ju do të fitoni një pajisje që jo vetëm që do ta lehtësojë punën tuaj përreth shtëpisë, por do të ndihmojë në përmirësimin e mirëqenies suaj të përgjithshme gjithashtu.

Rovus All in One Steamer do të:

 1. Ju ndihmoj të hiqni rrudhat nga rrobat.
 2. Sterilizoni lodrat dhe tekstilet e shtëpisë.
 3. Rregullon nivelin e lagështisë në ajër, eliminon aromat dhe marimangat e pluhurit.
 4. Do të ju shërbejë si një avullues për trajtime të fytyrës.
Rovus All In One Steamer

1Jo më këmishë dhe pantallona të rrudhura

Ju mund të përdorni Rovus All in One Steamer për të hekurosur çdo lloj pëlhureje, veshjeje ose materialesh.

Hekurosja me avull është super e lehtë dhe e shpejtë. Ju thjesht mund të varni këmishën tuaj në një varëse dhe ta avulloni derisa të jetë e hekurosur ose vetëm ta freskoni atë. Hekuri nuk thërrmon fibrat për të eliminuar rrudhat por më tepër i relakson ato në një pamje të pastër pa dëmtuar rrobat tuaja të preferuara.

Çfarë është edhe më shumë, mund ta përdorni për të hekurosur perdet dhe mbulesat e tavolinave. Prandaj, nuk ka më zvarritje të papërshtatshme për hekurosje.

Rovus All In One Steamer

1Dezinfektoni dhe rifreskoni çdo lloj pëlhure

Rovus All in One Steamer mund të përdoret gjithashtu:

 • Për të dezinfektuar dhe rifreskuar veshjet,
 • Për të dezinfektuar dhe rifreskuar veshjet,
 • Për të ndihmuar në eliminimin e krijesave mikroskopike të fshehura në shtratin tuaj, perdet apo edhe lodrat.

Çfarë është e mira për pastrimin me avull është se nuk përfshin asnjë kimikate, por ende mund të vrasin rreth 99,9% të mikrobeve dhe baktereve. Nuk ka tym, asnjë mbetje dhe shtëpia juaj do të qëndrojë e sigurt për fëmijët dhe kafshët shtëpiake.

Avulli është një dezinfektues i lirë dhe natyral që do të eliminojë marimangat e pluhurit dhe insektet. Ju mund të dezinfektoni jastëkun tuaj. Eliminon bakteret që prodhojnë erëra të pakëndshme, ju mund ta përdorni për të deodorizuar shtëpinë tuaj.

Rovus All In One Steamer

3Përmirësoni cilësinë e jetës duke e rregulluar lagështinë e ajrin

Nëse ju merrni një lagështues, ju jo vetëm që do të shmangni marrjen e sëmundjeve, por ju gjithashtu do të dukeni më rrezatues dhe më të shëndetshëm.

Gjatë ditëve të ftohta ka shumë viruse dhe baktere. Kur ajri është i lagësht, ata nuk mund të udhëtojnë ashtu që të mos përhapen. Gjithashtu, ajri i hidratuar në mënyrë të barabartë mund të parandalojë fytin e thatë, kollitjen dhe probleme të tjera të bezdisshme, të tilla si sinuset e thata. Ju do të fleni më mirë, zvogëloni gërhatjet tuaj dhe gjithashtu nuk do të zgjoheni me një zë të trash në mëngjes për shkak të ajrit të thatë.

Një lagështues ajri gjithashtu mund të mbaj shtëpitë tuaja të shëndetshme dhe madje edhe mobiljet tuaja të vërteta prej druri do të përfitojnë nga ajo. Duke e mbajtur shtëpinë tuaj në gjendje të mirë, shëndeti juaj do të përmirësohet gjithashtu.

Rovus All In One Steamer

4Bëni trajtim lëkure me avull

Ka shumë dobi nga avullimi i fytyrës që mund të mos e keni ditur dhe këtu janë vetëm disa prej tyre. Kur e avulloni fytyrën tuaj, ju:

 • Hapni poret tuaja,
 • Ndihmoni parandalimin e formimit të pikave të zeza të bezdisshme dhe puçrrave,
 • Lejoni lëkurën tuaj të absorbojë më mirë produktet e kujdesit të lëkurës (maska, serume, etj)
 • Rritjen e qarkullimit, e cila do t'ju japë një shkëlqim rozë fytyrës,
 • Ndihmoni largimin e toksinave për shkak të efektit të saj të pastër pastrimi në lëkurën tuaj,
 • Ndihmoni në lehtësimin e alergjive të sinusit dhe për të luftuar gripin,
 • Gjithashtu hidratoni lëkurën tuaj.
Rovus All In One Steamer

Praktike për udhëtime

Rovus All in One Steamer mund të jetë shoqëruesi i përsosur për të marrë udhëtime ose pushime.

Ju nuk duhet të shqetësoheni për rrobat e rrudhura kur udhëtoni. Çfarë është edhe me rendesi, ndonëse orët e gjata në aeroplan ose tren mund të bëjnë që lëkura juaj të duket e lodhur dhe e thatë, me avull me fytyrë ju do të jeni në gjendje të freskoheni dhe të rrezatoni, të gatshëm për të marrë cdo sfidë.

Rovus All In One Steamer

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)