Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pastrues ajri Astrea

Photo
Video

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor një proces 4-fazor për të pastruar ajrin që thithni, të largoni pluhurin, polenin, tymin, aromat, marimangat dhe gjithçka tjetër që shkakton acarim, siklet dhe alergji. Sistemi modern është i lehtë për tu lëvizur dhe i lehtë për t’u kontrolluar, me një filtër të zëvendësueshëm për përdorim të gjatë.

Pastrues ajri Astrea
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 55
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor një proces 4-fazor për të pastruar ajrin që thithni, të largoni pluhurin, polenin, tymin, aromat, marimangat dhe gjithçka tjetër që shkakton acarim, siklet dhe alergji. Sistemi modern është i lehtë për tu lëvizur dhe i lehtë për t’u kontrolluar, me një filtër të zëvendësueshëm për përdorim të gjatë.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ajër të pastër me prekjen e vetëm një butoni

Ajri që thithni mund të duket i pastër, por edhe mjediset më të pastra shtëpiake vuajnë nga forma të ndryshme të ndotjes së ajrit. Kjo përfshin pluhurin, lagështinë e kafshëve shtëpiake, tymin, polenin, mykun, marimangat, aromat dhe përbërjet organike të tjera (VOCs). Grimcat e tilla, janë të pamundura për t'u hequr me pastrim të zakonshëm, dhe mund të shkaktojnë siklet, acarim dhe dëm, veçanërisht për personat me alergji ose probleme me frymëmarrje.

Por, tani ju mund të siguroni që ajri në shtëpinë ose zyrën tuaj të jetë me të vërtetë i pastër ashtu që të merrni frymë lehtë me Pastruesin e Ajrit Rovus Astrea. Kjo pajisje moderne përdor një sistem 4-fazor për të pastruar ajrin, duke hequr grimcat e dëmtuara dhe aromat e pakëndshme, duke lëshuar ajër të pastër që është i shëndetshme për çdo organizëm.

Sistemi i avancuar i filtrimit me 4 hapa për ajër më të pastër dhe të shëndetshëm

Për të pastruar grimcat e rrezikshme që shkaktohen nga lloje të ndryshme të çështjeve shëndetësore nga ajri, Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor sistemin e avancuar të filtrimit me 4 faza:

  1. Hapi: Pre-filtri që lahet kap grimca më të mëdha, siç janë pluhuri dhe flokët, të cilat ndihmojnë në uljen e reaksioneve alergjike.
  2. Hapi: Filtri i çertifikuar HEPA H11, me një shtresë anti-bakteriale argjendi Nano. Kap grimcat e vogla si 0,3 mikron me 99.97% efikasitet, që do të thotë se do të kapë alergjenët më të shpeshtë të ajrit, baktereve dhe viruseve.
  3. Hapi: Filtri i karbonit i aktivizuar që lufton aromat e shtëpisë nga gatimi, kafshët shtëpiake ose tymi pa përdorimin e kimikateve të dëmshme, ndërsa vepron gjithashtu kundër VOCs si formaldehyde, benzenit dhe amoniakut.
  4. Hapi: Filtri me anione negative që në të vërtetë pastrojnë ajrin në një distancë. Pastruesi i ajrit Rovus Astrea lëshon miliona anione negative që forcojnë grimcat e ajrit dhe mbajnë papastërtitë larg mushkërive tuaja. Në këtë mënyrë, ato parandalojnë problemet e frymëmarrjes, të tilla si astma dhe probleme të tjera që lidhen me ndotjen e ajrit.

Komoditet dhe stil, me funksionet që ju nevojiten

Me kontrollet  me prekje, parametrat e kohëmatësit dhe një dorezë të integruar për lehtësi në lëvizje, pastruesi i ajrit Rovus Astrea është një shtesë e bukur dhe me stil për shtëpinë tuaj që do të mbajë ajrin të pastër.

Sistemi mund të funksionoj në modalitet automatik, duke rregulluar shpejtësinë e funksionit "fan" sipas nevojës, si dhe në mënyrë të qetë pa zhurmëkështu që ju të mund të merrni ajr të pastër dhe të shijoni gjumin pa shqetësime. Për më shumë, dritat e treguesit LED shfaqin statusin e cilësisë së ajrit, në mënyrë që të jeni të sigurt që ajri që thithni është i shëndetshëm dhe i pastër.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star