Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Filterat e pastruesin e ajrit Astrea

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Astrea funksional me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filter është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, që është në gjendje të heqë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Filterat e pastruesin e ajrit Astrea
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 55
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Astrea funksional me një filtër zëvendësimi që është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me këtë pajisje. Çdo filter është një sistem pastrimi me tre faza që përfshin një filtër të certifikuar HEPA H11 me një shtresë antibakteriale Nano argjendi, që është në gjendje të heqë grimcat e ajrit në 0,3 mikron - madhësia e alergeneve më të zakonshëm të ajrit, baktereve dhe viruseve.

Më shumë
Përshkrimi

Një filtër i ri siguron që ju të merrni frymë me ajër të pastër

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea do të mbajë ajrin në shtëpinë tuaj ose në zyrën tuaj të pastër, duke hequr pluhurin, marimangat, alergjenet dhe komponimet organike të ndryshme që shkaktojnë acarime dhe probleme të frymëmarrjes. Nëse përdoret si duhet, do të qëndroj për vite të tëra, por për të siguruar që sistemi juaj funksionon me efikasitet, është e rëndësishme të ndryshoni filtrin me tre faza kur të jetë e nevojshme dhe të përdorni filtrin optimal kur e bëni këtë.

Projektuar për ju

Filtrat e pastruesit të ajrit Rovus Astrea janë krijuar posaçërisht për t’iu përshtatur pastruesit të ajrit Rovus Astrea, dhe kështu garantohen që të dy përshtaten dhe punojnë më mirë duke zgjatur jetën e tyre dhe duke zvogëluar kostot e zëvendësimit. Këto filtra me 3 faza fillojnë me një shtresë që lahet dhe që bllokon pluhurin e dukshëm, qimet etj. Në fazën e dytë, një filtër i certifikuar HEPA H11 eleminon grimcat ajrore ( 0,3 mikron) me 99,97% efektivitet, duke kapur bakteret, polenin dhe tymin. Ajri i pastruar më pas kalon përmes një filtri të aktivizuar të karbonit për të hequr erërat shtëpiake, duke siguruar që gjithmonë të merrni ajrin më të freskët dhe më të pastër.

Filtrat e pastrimit të ajrit Rovus Astrea janë një aksesor thelbësor për pastruesin e ajrit Rovus Astrea që do të sigurojë që ju dhe familja juaj të mund të merrni ajrin më i mirë i mundshëm për vitet në vazhdim.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.