Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Pajisje shumëfunksionale Rovus 360

Photo
Video
-50%

Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë pastruese që ju duhet për një shtëpi dhe oborr të pastër. Kjo pako përmban Larës uji me presion, Kompresor ajri, Fshesë dore, 4 filtera për fshesë, Bateri dhe Çantë. Së bashku, ofrojnë një set veglash të cilat mund të përdoren pa kabllo dhe do t'ju ndihmojnë të pastroni apo mirëmbani zona të ndryshme nëpër shtëpi.

Pajisje shumëfunksionale Rovus 360

Çmimi i rregullt: 236,30 €


Çmimi special: 118,15 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Rovus 360 ofron një gamë sistemesh pastrimi të cilat përdorin të njejtën bateri ose njësi bazë, duke ju ofruar fuqinë pastruese që ju duhet për një shtëpi dhe oborr të pastër. Kjo pako përmban Larës uji me presion, Kompresor ajri, Fshesë dore, 4 filtera për fshesë, Bateri dhe Çantë. Së bashku, ofrojnë një set veglash të cilat mund të përdoren pa kabllo dhe do t'ju ndihmojnë të pastroni apo mirëmbani zona të ndryshme nëpër shtëpi.

Më shumë
Përshkrimi

Një sistem i integruar për pastrim pa kabllo

Rovus 360 përmban është një kombinim veglash pastrimi, që së bashku krijojnë një pajisje shumëfunksionale për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë apo edhe zonave jashtë saj. Kjo pako përmban veglat që ju duhet për të larje me ujë, pastrim me vakum, fryrjen apo shfryrjen e gomave dhe jo vetëm. Kjo pako përmban Larës uji me presion (me aksesorë përkatës), Kompresor ajri, Fshesë dore, 4 filtera për fshesë, Bateri dhe Çantë.

Pajisje shumëfuksionale Rovus 360

Pastroni më lehtë dhe më shpejt

Zbuloni një mënyrë pastrimi të lehtë dhe të shpejtë, me një larës uji pa kabllo, të cilin mund ta merrni kudo që keni nevojë. Ideal për të pastruar veturat, dritaret, mobiljet e kopshtit, ballkonet, varkat, dhe jo vetëm. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për të ujitur kopshtin. Pajisja ka një dorezë praktike, 5 kënde spërkatëse dhe grykën multi-spërkatëse. Është e përshtatshme sidomos për ata që jetojnë në banesa, sepse zakonisht nuk kanë qasje në ujë ose elektricitet jashtë ndërtesës. Me këtë pajisje, ju mund t'i lani madje edhe kafshët dhe të argëtoheni me ta.

 • Larës uji me presion

  Larës uji me presion Rovus 360
 • Kompresor ajri

  Kompresor ajri Rovus 360
 • Fshesë dore

  Fshesë dore Rovus 360
 • 4 filtera për fshesë

  4 filtera për fshesë Rovus 360
 • Bateri

  Bateri Rovus 360
 • Çantë

  Çantë Rovus 360

Fuqia pastruese e ujit me presion të lartë

Larës uji me presion është pajisja kryesore e kësaj pakoje. Shtoni fuqinë e pastrimit me këtë larës pa kabllo dhe tubin 6m, i cili mund të tërheqë ujë nga shishja, kova, lumi apo ndonjë burim tjetër uji, në shtëpi ose jashtë saj. Motori i fuqishëm ka 22 bars të presionit të ujit, duke ju mundësuar t'i hiqni papastërtitë më lehtë. Në set përfshihet edhe një rezervuar shamponi, për rastet kur ju duhet pastrim më i thellë.

Larës uji me presion Rovus 360
 • Larës uji me presion Rovus 360

  Përdorim i gjithanshëm

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Zorrë 6m

 • Larës uji me presion Rovus 360

  22 bars të presionit të ujit

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Rezervuar për detergjent

 • Rovus 360 - Cordless Pressure Washer

  Mund të përdoret pa kabllo deri në 15 minuta

 • Larës uji me presion Rovus 360

  5 kënde spërkatëse

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Pa kabllo

 • Larës uji me presion Rovus 360

  Lehtësisht e bartshme

Fuqi e gjithanshme vakumi në dorën tuaj

Kjo fshesë dore me vakum, është kompakte, por e fuqishme. Me vetëm një mbushje me 5kPa të fuqisë thithëse të pastër, ju mundëson të pastroni deri në 30 minuta. Dizajni pa kabllo nënkupton se mund ta përdorni kudo - në shtëpi, veturë, garazhë, zyre e madje edhe në kamping.

 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • Fshesë dore Rovus 360
 • RFshesë dore Rovus 360

  Pastroni deri në 30 minuta, me një mbushje.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Fuqi thithëse 5kPa.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Filter HEPA, për ajër më të pastër.

 • Fshesë dore Rovus 360

  Me dy aksesorë, për përdorime të ndryshme.

Fryni apo shfryni objektet dhe kontrolloni presionin me lehtësi

Kompresori i ajrit funksionon me pajisjen bazë të Larësit Rovus 360, dhe mund ta përdorni kudo dhe kurdo që ju duhet të fryni apo shfryni diçka në mënyrë të sigurtë. Po ashtu, mund ta përdorni për ta lexuar / matur saktë presionin, pa pasur nevojë për furnizim me energji elektrike.

Kompresor i ajrit Rovus 360
 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Gomat e veturës

 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Gomat e biçikletës

 • Kompresor i ajrit Rovus 360

  Rekuizita sportive

 • RKompresor i ajrit Rovus 360

  Aksesorë verorë

Funksionojnë me bateri që rimbushet

Sikurse të gjitha sistemet e pastrimit të linjës Rovus 360, ky larës funksionon me një bateri të fuqishme litiumi 18V 2000 mAh. Kjo bateri mundëson deri në 15 minuta fuqi pastrimi me presion të lartë dhe mund të rimbushet për 60-90 minuta. Në set përfshihet një bateri që vjen me Larësin, plus një bateri shtesë, që të vazhdoni pastrimin pa pritur derisa të rimbushet bateria e parë.

Larës uji me presion Rovus 360
 
Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 • Larës uji me presion (me aksesorë përkatës)
 • Kompresor ajri
 • Fshesë dore
 • 4 filtera për fshesë
 • Bateri
 • Çantë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Qendrim Kastrati

www.rovus-ks.com

Shumë praktike
Produkti më i qëlluar për pastrimin e veturës në qytet. Bartje e lehtë.

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.