Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

Photo
Video

Fshesa e dorës Nano UV është pajisje e fuqishme vakumi, me të cilën mund ta pastroni pluhurin & papastërtitë e tjera. Ka dritë UV-C, e cila largon mikroorganizmat e dëmshëm, si dhe filter HEPA H13, i cili pastron ajrin e lëshuar me efikasitet deri në 99.95%. Tash mund të vazhdoni ta mbani në gjendje të mirë për një kohë më të gjatë, me këtë set aksesorësh që përmban filtera zëvendësues & tub UV.

Aksesorë për Fshesë dore Nano UV
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Fshesa e dorës Nano UV është pajisje e fuqishme vakumi, me të cilën mund ta pastroni pluhurin & papastërtitë e tjera. Ka dritë UV-C, e cila largon mikroorganizmat e dëmshëm, si dhe filter HEPA H13, i cili pastron ajrin e lëshuar me efikasitet deri në 99.95%. Tash mund të vazhdoni ta mbani në gjendje të mirë për një kohë më të gjatë, me këtë set aksesorësh që përmban filtera zëvendësues & tub UV.

Më shumë
Përshkrimi

Një përvojë e re në fushën e pastrimit

Fshesa Nano UV kombinon prakticitetin e një fshese dore vakumi me pastrim të thellë, fuqi sanitizuese të dritës UV-C dhe një sistem efektiv filtrimi, i cili mund t’i bllokojë nano grimcat e dëmshme. Me këtë pajisje, shpejt dhe lehtë mund t’i pastroni tekstilet, tapiceritë, sipërfaqet e forta dhe jo vetëm. Në këtë mënyrë, do të siguroni një ambient më të shëndetshëm për ju dhe më të dashurit tuaj.

 • Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

  Dritë UV-C

 • Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

  Filtrim ajri me HEPA H13

 • Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

  Sipërfaqe të ndryshme

Tub UV-C dhe filtera HEPA që instalohen lehtë

Me kalimin e kohës, filteri mund të bllokohet dhe të bëhet më pak efektiv, kurse tubi UV eventualisht mund të ndalojë së punuari. Por me një set shtesë të aksesorëve, ju do të siguroheni që fshesa juaj të jetë çdo herë gati dhe efektive.

 • Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

  Seti ka dy filtera cilësorë HEPA H13, të cilët mund të bllokojnë edhe nanogrimcat më të vogla, për të pastruar ajrin me 99.95% efikasitet. Filteri është i pasur me trajtim anti-bakterial, për t’i eleminuar bakteret gjatë kontaktit dhe për të parandaluar shpërndarjen e aromave të pakëndshme.

 • Aksesorë për Fshesë dore Nano UV

  Po ashtu, seti ka një tub UV-C, që prodhon dritë të fuqishme, e cila shkatërron AND-në e baktereve, viruseve, mikrobeve dhe patogjenëve të tjerë. Kjo dritë asgjëson mikroorganizat e dëmshëm, duke mos i lënë të shumohen dhe të shkaktojnë sëmundje.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.