Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Filtera për Lagështues ajri Nano Smart

Photo
Video

Lagështuesi i ajrit Nano Smart është një pajisje e mençur, që krijon një mjegull të freskët për ta freskuar ajrin në zyren apo shtëpinë tuaj. Por me kalimin e kohës, filterët ekzistues mund të bllokohen nga ngarkesa e ndotësve të ndryshme. Andaj ky set i filterave shtesë, ju siguron që çdo herë ta keni pajisjen në gjendjen e duhur. Seti përmban dy filtera zëvendësues – një rrjetë thithëse uji për të bllokuar papastërtitë si dhe një filter HEPA H13 për të bllokuar edhe grimcat më të vogla.

Filtera për Lagështues ajri Nano Smart
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Lagështuesi i ajrit Nano Smart është një pajisje e mençur, që krijon një mjegull të freskët për ta freskuar ajrin në zyren apo shtëpinë tuaj. Por me kalimin e kohës, filterët ekzistues mund të bllokohen nga ngarkesa e ndotësve të ndryshme. Andaj ky set i filterave shtesë, ju siguron që çdo herë ta keni pajisjen në gjendjen e duhur. Seti përmban dy filtera zëvendësues – një rrjetë thithëse uji për të bllokuar papastërtitë si dhe një filter HEPA H13 për të bllokuar edhe grimcat më të vogla.

Më shumë
Përshkrimi

Për ajër më të shëndetshëm dhe më të pastër, pa irritim

Ngrohtësia që e shijojmë brenda gjatë ditëve të të ftohta, mund ta thajë ajrin që thithim. Andaj, Lagështuesi Nano Smart i shton lagështi ajrit brenda, duke parandaluar thatësinë e cila mund të irritojë lëkurën, sytë, mushkëritë, hundën, fytin, buzët, etj. Thatësia po ashtu mund të përkeqësojë ndonjë alergji ekzistuese. Por me këtë pajisje për lagështimin e ajrit, dhoma juaj do të jetë më relaksuese dhe më e rehatshme.

2 filtera shtesë, që pajisja të funksionojë çdo herë në mënyrë efikase

Me kalimin e kohës, filterët ekzistues mund të bllokohen nga ngarkesa e ndotësve të ndryshme. Si rrjedhojë, pajisja mund të mos funksionojë si duhet. Por me një set të filterëve shtesë, ju do të siguroheni që lagështuesi Nano Smart të punojë çdo herë në mënyrë efikase. Andaj, ju rekomandojmë që t’ia ndërroni filterët çdo 6 muaj.

2 hapa, për ajër më të pastër dhe më të freskët

Ky set përmban dy filtera, të cilët përmes Lagështuesit Nano Smart, ju sigurojnë ajër më të pastër dhe më të freskët:

Filteri HEPA H13 mund të bllokojë edhe nanogrimcat më të imëta, me efikasitet 99.95%, duke u siguruar që lagështia që lirohet nga pajisja të jetë e pastër dhe e sigurtë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star