Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Fshesë gome

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Kjo fshesë gome do ta lehtësojë pastrimin e përditshëm, falë funksionit 4në1 dhe karakteristikave për përdorim të gjithanshëm. Fijet elektrostatike të gomës funskionojnë si magnet në grumbullimin e pluhurit, qimeve dhe papastërtive tjera. Kjo fshesë ka të integruar edhe pastruesin për xhama, i cili mund të përdoret edhe për pllaka dhe sipërfaqe të tjera të forta. Për më tepër, ka dorezë teleskopike (që zgjatet) për t’ju ndihmuar t’i arrini edhe zonat më të larta.

Fshesë gome
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 55
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kjo fshesë gome do ta lehtësojë pastrimin e përditshëm, falë funksionit 4në1 dhe karakteristikave për përdorim të gjithanshëm. Fijet elektrostatike të gomës funskionojnë si magnet në grumbullimin e pluhurit, qimeve dhe papastërtive tjera. Kjo fshesë ka të integruar edhe pastruesin për xhama, i cili mund të përdoret edhe për pllaka dhe sipërfaqe të tjera të forta. Për më tepër, ka dorezë teleskopike (që zgjatet) për t’ju ndihmuar t’i arrini edhe zonat më të larta.

Më shumë
Përshkrimi

Fuqia e elektricitetit statik

A e mbani mend herën e fundit kur keni përjetuar një shok (tronditje) të lehtë duke ecur në dysheme pakëz të lagësht? Kjo është fuqia e elektricitetit statik, tash i aplikuar në Fshesë gome nga Rovus. Kjo fshesë ka qindra qime apo fije gome të cilat tërheqin dhe mbajnë qimet, pluhurin dhe papastërtitë e tjera, për një shtëpi sa më të pastër!

Fshesë gome

Funksion 4në1 – për shumë përdorime në shtëpi

Brendi Rovus njihet për produkte cilësore të pastrimit, dhe padyshim kjo fshesë është një prej tyre. E gjithanshme dhe kompakte, kjo fshesë ofron mënyra të ndryshme për pastrimin e shtëpisë. Fshesa ka një pastrues të integruar për xhama, i cili mund të përdoret edhe pastrimin e pllakave dhe sipërfaqeve tjera të forta. Po ashtu, mund t’ja shtoni leckën dhe ta përdorni si shtupë për fshirje. Kjo vegël pastrimi shumëfunksionale është e domosdoshme për çdo shtëpi.

 • Fshesë gome
 • Fshesë gome
 • Fshesë gome
 • Fshesë gome

E lehtë për t’u përdorur dhe mirëmbajtur

Fshesa ka dorezë teleskopike e cila mund të zgjatet nga 124.5 deri në 168.5cm dhe koka e saj ka një gamë të lëvizjes 45°. Kjo ju mundëson që lehtësisht t’i arrini sipërfaqet poshtë mobiljeve apo pjesët e sipërme të dritareve të larta. Doreza ka një vrimë në krye të saj, për ta varur kur nuk është në përdorim.

Fshesë gome
 • Fshesë gome

  Fshesa krijon ngarkesë statike, që mban papastërtitë në dysheme, duke e bërë të lehtë formimin e një grumbulli.

 • Fshesë gome

  Fijet e fshesës janë bërë prej gome, ato kurrë nuk e shkëputin kontaktin me dyshemenë dhe fshijnë në çdo drejtim.

 • Fshesë gome

  Mund të përdoret si furçë pastrimi me shampon për dysheme, oborr, pishinë, kuvertën e varkave dhe më shumë.

 • Fshesë gome

  Pastrohet shumë lehtë, nuk nevojiten lecka shtesë. Ca ujë i freskët është krejt çka ju duhet.

 • Fshesë gome

  Dorezë teleskopike për t’i arritur zona më të larta dhe më të vështira.

 • Fshesë gome

  Një gamë e lëvizjes 45° për të arritur zonat nën mobilje.

 • Fshesë gome

  Perfekte për të fshirë qimet e kafshëve nëpër dysheme.

 • Fshesë gome

  Pastrues i integruar për dritare, që nuk gërvish xhamat.

E përshtatshme për ata që mbajnë kafshë shtëpiake brenda

Njerëzit i duan kafshët shtëpiake, por të kesh një mace ose qen në shtëpi do të thotë më shumë qime në dysheme, të cilat jo vetëm që duken të pakëndshme, por gjithashtu mund të ngjiten në rroba dhe të shkaktojnë alergji dhe probleme të tjera. Tani mund t’i pastroni më shpejt dhe më lehtë dyshemetë me qime dhe rrëmuja të tjera! Kjo fshesë është krijuar posaçërisht për të mbledhur qimet e kafshëve shtëpiake dhe mbeturinat që kafsha juaj lë pas, duke i shtuar më shumë fuqi pastrimi shtëpisë tuaj.

Fshesë gome

Seti përmban:

 • 1x Fshesë gome
 • 1x manual për përdorim
Fshesë gome

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.