Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Fshesë Storm Vac

Photo
Video

Rovus Storm Vac V2 është dizajnuar për t'ju mundësuar pastrim të shpejtë vakumi në tërë shtëpinë tuaj. Falë përdorimit shumëdimensional, ju mundëson t'i ndryshoni opsionet e pastrimit me prekjen e një butoni. Ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit.

Fshesë Storm Vac
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Rovus Storm Vac V2 është dizajnuar për t'ju mundësuar pastrim të shpejtë vakumi në tërë shtëpinë tuaj. Falë përdorimit shumëdimensional, ju mundëson t'i ndryshoni opsionet e pastrimit me prekjen e një butoni. Ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit.

Më shumë
Përshkrimi

Për dysheme që shkëlqejnë nga pastërtia

Rovus Storm Vac V2 është pajisja që ju duhet për të pastruar sipërfaqe të ndryshme në shtëpi, duke filluar nga qilimat e hollë, dyshemetë prej druri, pllakat dhe sipërfaqet e ngjashme të rrafshta.

Po ashtu, ka dizajn lehtë të manovrueshëm dhe mund të përdoret edhe si fshesë klasike vakumi, përderisa motori i fuqishëm me fuqi thithëse 500W ju ndihmon ta pastroni çdo rrëmujë, duke nisur nga thërrimet e bukës e deri te mikrogrimcat e ndryshme të pluhurit. Me Rovus Storm Vac, pastrimi është më i lehtë dhe më efikas!

Fshesë Storm Vac V2 Rovus

Lehtë mund ta ktheni nga fshesa klasike në fshesë dore me vakum

Me fshesën Rovus Storm Vac V2, lehtësisht mund ta pastroni çdo qosh në shtëpinë tuaj. Në pozicionin e paracaktuar, është një fshesë e drejtë vakumi me fuqi të madhe thithëse. Për shkak të dizajnit manovrues, lehtësisht mund ta përdorni edhe për të fshirë thërrimet nën tryezën e kuzhinësë, qimet nga qilimi i banjos apo pluhurat nën divan.

Me një prekje të thjeshtë të butonit, ju mund ta lironi dorezën e gjatë dhe ta shndërroni Storm Vac në një fshesë dore të gjithanshme me vakum. Me të, ju mund të pastroni rrëmujën në banak, pluhurin nga raftet apo kolltukët.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  Pozicioni i rregullt i fshesës me rrota në pjesën e poshtme, ju mundëson t’i pastroni me lehtësi papastëritë në pothuajse çdo dysheme.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  Kurse fshesa e dorës është e dizajnuar për t’i pastruar mobiljet, divanët, banakun, veturat dhe jo vetëm.

Filteri HEPA - për një mjedis më të shëndetshëm

Rovus Storm Vac po ashtu ka dizajn pa shportë, filterin HEPA (i cili mund të lahet dhe kupën e pluhurit. Fshesa në mënyrë efektive ndihmon në bllokimin dhe grumbullimin e grimcave të vogla të pluhurit, qimet e kafshëve, apo sporet e mykut, të cilat mund të shkaktojnë alergji. Pra, filteri i pengon këto grimca që të kthehen në ajër, duke ju krijuar një ambient më të shëndetshëm në shtëpi.

Për më tepër, dizajni pa shportë do t’ju kursejë para për një kohë të gjatë, sepse ju nuk do të keni nevojë të blini shporta pluhuri, por thjeshtë mund ta shpërlani kupën e pluhurit dhe ta përdorni përsëri e përsëri.

Fshesë Storm Vac V2 Rovus

Zgjidhje e plotë për një shtëpi të pastër dhe të shëndetshme

Falë filterit HEPA dhe mundësisë për ta përdorur fshesën për lloje të ndryshme pastrimi, Rovus Storm Vac ka disa dobi që do t’ua lehtësojnë pastrimin e përditshëm.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  E lehtë, prandaj lehtësisht mund ta bartni nëpër shtëpi, shkallë apo kudo që keni nevojë të fshini.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  Montohet dhe çmontohet lehtë, duke ju mundësuar ta pastroni me lehtësi çdo kënd.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  Kabllo e gjatë ju mundëson të pastroni nëpër sipërfaqe të mëdha, pa pasur nevojë ta ndëroni prizën.

 • Fshesë Storm Vac V2 Rovus

  Nuk ka nevojë për qese pluhuri, prandaj ju mundëson të kurseni para. Kupa e pluhurit zbrazet lehtësisht.

Informata shtesë

Detaje teknike:

 • Fuqia thithëse: 500 W/14 kPa
 • Zhurma: 82 dB
 • Gjatësia e kabllos: 5 m
 • Filteri: HEPA 10
 • Kapaciteti i kupës së pluhurit: 0,7 L

Seti përmban:

 • njësia kryesore me filter HEPA
 • tubi
 • koka me brushë
 • gryka
Fshesë Storm Vac V2 Rovu

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Antigone

www.rovus-ks.com

Fantastike
Fshes shumē e mirē dhe praktike

Shukrije Sherifi

www.topshop-ks.com

Po më pëlqen shumë dhe pastron rrënjësishtë.
Po më pëlqen se pastron mirë pastaj edhe mirëmbajtja ishte e lehtë dhe nuk zë vend shumë.

2 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.