Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë Victoria Vac

Photo
Video

Victoria Vac është fshesë me tri funksione, e dizajnuar për t'ua lehtësuar pastrimin në shtëpi. Pluhuri e madje edhe njollat e lëngshme më nuk do të jenë problem, sepse kjo pajisje i pastron të gjitha. Fshesa ka tub vakumi, funksionon si thithëse e thatë dhe e lëngshme (me shtupë), dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve. Funksionon me bateri.

Fshesë Victoria Vac
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Victoria Vac është fshesë me tri funksione, e dizajnuar për t'ua lehtësuar pastrimin në shtëpi. Pluhuri e madje edhe njollat e lëngshme më nuk do të jenë problem, sepse kjo pajisje i pastron të gjitha. Fshesa ka tub vakumi, funksionon si thithëse e thatë dhe e lëngshme (me shtupë), dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve. Funksionon me bateri.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrimi është më i lehtë me Victoria Vac

Vakum i fuqishëm me teknologji ciklonike

Dizajni ciklonik i fshesës ua jep tërë fuqinë për ta absorbuar pluhurin dhe papapastërtitë e tjera. Ajri futet me shpjetësi në ciklon dhe depërton nëpër të për ta ndarë në mënyrë efektive pluhurin nga ajri.

Fshesa mund të hiqet nga baza dhe ju lehtësisht mund t'i pastroni me të njejtën fuqi edhe pjesët më të vështira.

Rovus Victoria Vac

Më pak alergjenë, më shumë ajër i pastër

Një sistem filtri me tri shtresa mund të kapë deri në 95% të mikrogrimcave, duke i eleminuar alergjenët si polenin, qimet e kafshëve dhe pluhurin. Në këtë mënyrë, ju mundëson një ambient më të pastër, ku mund të merrni frymë më lirshëm. Filteri mund të lahet dhe të ripërdoret.

Rovus Victoria Vac

Pastron edhe dyshemetë më të forta

Kjo fshesë ka edhe një furçë turbo të fuqishme 3000 RPM dhe furça anësore. Furça turbo është dizajnuar për ta eleminuar papastërtinë në dysheme më të forta.

Rovus Victoria Vac

Për pastërti në çdo kënd të shtëpisë

Çka e bën më të veçantë këtë fshesë nga pajisjet e tjera, është edhe funksioni për pastrim me shtupë. Gjatë kohës sa pastron me vakum, pajisja  i eleminon njollat e forta dhe papapastërtitë e tjera.

Vetëm mbusheni rezervuarin me ujë dhe aktivizojeni fshesën. Ju mund të fshini pluhurat dhe ta lani dyshemenë në të njejtën kohë, duke kursyer kohë dhe duke i dhënë shtëpisë pastërti shkëlqyese. Pastroni edhe dyshemetë më të forta, pa pasur nevojë të përdorni kimikate të dëmshme.

Rovus Victoria Vac

E gjithanshme, e përkryer

Kombinimi i dy llojeve themelore të pastrimit - vakum dhe larje me shtupë - me një funksion të vetëm, do t'ua ndryshojë dhe lehtësojë përgjithmonë mënyrën e të pastruarit.

Rovus Victoria Vac
 • Rovus Victoria Vac

  Pa kabllo

  Pra, lirshëm mund të fshini kudo dhe në çdo lloj dyshemeje. Pos për shtëpi, mund ta përdorni edhe për ta pastruar veturën.

 • Rovus Victoria Vac

  Drita LED

  Dritat LED të vendosura pranë furçës vakumuese, ju mundësojnë ta shihni çdo papastërti dhe të fshini me lehtësi.

 • Rovus Victoria Vac

  Furça anësore

  Pastrojnë qoshet në mënyrë të përkryer. Në kombinim me furçën anësore, pastrojnë edhe njollat e thata.

 • Rovus Victoria Vac

  Shporta e pluhurit

  Hidheni pluhurin pa prekur papastërtitë. Më nuk keni nevojë të brengoseni për blerjen e qeseve të vakumit, sepse Victoria Vac ka një sistem pa bagazh.

Bateri Li-ion (me jone litiumi)

Bateria zgjatë deri në 60 minuta, me një tregues të qartë të fuqisë. Po ashtu, bateria rimbushet, dhe ju mundëson të fshini lirshëm sipërfaqet, pa u ngatërruar nëpër kabllo.

Informata shtesë

Seti përfshin:

 • Pjesën kryesore / baza
 • Njësinë e dorës
 • Furçën turbo
 • Furça 2në1 për pastrimin e pluhurit
 • Mbajtësen
 • Kabllon për karikim
 • Rezervuari i ujit
 • 1 leckë për pastrim
 • Manuali për përdorim

Baterita Li-ion : ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh. Zgjatë deri në 60 minuta.

Zhurma: < 80 dB

Rovus Victoria Vac

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.