Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Hekur me ose pa kabllo

Photo
Video
-20%

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, në mënyre horizontale ose vertikale. Dizajnuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit, funksion avulli dhe sperkatje, funksion vetë-pastrimi dhe fikje automatike.

Hekur me ose pa kabllo

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, në mënyre horizontale ose vertikale. Dizajnuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit, funksion avulli dhe sperkatje, funksion vetë-pastrimi dhe fikje automatike.

Më shumë
Përshkrimi

Hekurosni pa kompromise

Hekurosja do të kthehet në kënaqësi me hekurin rovus pa kabull i cili është shumë praktik në përdorim dhe me një fuqi prej 2200 W për të hekurosur dhe drejtuar çdo rrudhë në rrobat tuaja.

Hekuri Rovus mund të:

  • përdoret me ose pa kabëll
  • 2 menyra për nxjerrjen e avullit të vazhdueshëm
  • Avull i fuqishëm dhe funksion për sperkatje
  • Përdoret në mënyrë horizontale ose në mënyrë të zakonshme mbi tavolinën e hekurit

Përjetoni një ekspriencë ndryshe, hekur pa kabëll

Hekuri Rovus është shumë praktik në përdorim - ju mund ta përdorni me ose pa kabull. Për ta kaluar në hekur të zakonshëm me avull thjeshtë vendoseni mbi bazën e korendit dhe mund ta përdorni si një hekur të zakonshëm.

Pllakë qeramike

Hekuri Rovus është me pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe shumë preçize për të bërë më të lehtë punën tuaj gjatë hekurosjes dhe për të hekurosur me kujdes edhe materiale delikate.

Lehtësi në hekursoje

Për më tepër, hekuri është i përsosur për çdo material dhe ofron kontroll të ndryshueshëm të avullit, duke përfshirë avull të vazhdueshëm dhe shpërthime të fuqishme të avullit, avullit të thatë dhe funksionin e spërkatjes, si dhe avull vertikal për heqjen efektive të rrudhave të rrobave të varura. Zgjidhni fuqinë e duhur të avullit në varësi të materialit qe po hekurosni thjeshtë duke shtypur vetem një buton.

Përveç kësaj, ajo gjithashtu ka edhe disa avantazhe të tjera si:

  • sistem anti-calc i cili largon papastërtitë nga uji i çezmës dhe parandalon krijimin e grimcave të vogla që mund ta bllokojnë atë
  • sistem që nuk pikon mbron rrobat nga pikimi i ujit
  • sistem vetëpastrimi
  • fikje automatike pas 8 minutash.

Për më shumë siguri

Për më shumë siguri, hekuri i rrobave Rovus ka një avantazh shumë të mirë, dhe ju nuk do t'ju duhet të shqetësoheni asnjeherë pasi është me fikje automatike. Harrojeni atë ndjesine që pasi keni dalë nga shtëpia dhe jeni në mëdyshje nëse e keni hequr apo jo hekurin nga priza, Rovus mendon për ju.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star