Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Aparat Pest Repeller (1 copë)

Photo
Video

Mbani larg shtëpisë brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha. Pest Repeller lëshon tejzanore të cilat e pengojnë sistemin nervor të këtyre dëmtuesve dhe i bëjnë të qëndrojnë larg shtëpisë suaj. Aparati krijon një rrjetë mbrojtëse të padukshme, duke mbuluar zona deri në 50m2. Thjesht kyçeni në një prizë elektrike dhe relaksohuni.

Aparat Pest Repeller (1 copë)
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Mbani larg shtëpisë brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha. Pest Repeller lëshon tejzanore të cilat e pengojnë sistemin nervor të këtyre dëmtuesve dhe i bëjnë të qëndrojnë larg shtëpisë suaj. Aparati krijon një rrjetë mbrojtëse të padukshme, duke mbuluar zona deri në 50m2. Thjesht kyçeni në një prizë elektrike dhe relaksohuni.

Më shumë
Përshkrimi

Thuani lamtumirë dëmtuesve

Brejtësit apo dëmtuesit, mund t’i “vizitojnë” edhe shtëpitë më të pastra, duke shkaktuar bezdi, frikë, e madje edhe sëmundje. Aparatet tradicionale kundër këtyre dëmtuesve bëjnë zhurma të mëdha, kurse helmet apo kurthet mund të jenë të rrezikshme nëse keni fëmijë në shtëpi, apo mbani kafshë shtëpiake. Por tash mund ta mbani shtëpinë të pastër nga këta dëmtues, duke përdorur aparatin Pest Repeller nga Rovus.

Valë tejzanore të fuqishme

Ky aparat përdorë fuqinë e valëve tejzanore të ndryshueshme, të caktuara në një interval të veçantë frekuence, për të ndërhyrë në trurin dhe sistemet nervore dëgjimore të dëmtuesve. Pas aktivizimit të aparatit, do të duhen rreth dy javë që dëmtuesit të largohen. Pest Repeller funskionon duke lëshuar pulse çorientuese në frekuencë 22-65kHz. Ndryshon në mënyrë automatike dhe është shumë efektiv për t’i mbajtur këta dëmtues larg zonës ku e vendosni aparatin. Punon pa zhurmë dhe pa rrezik për familjen apo kafshët tuaja shtëpiake.

Kyçeni në prizë dhe mos u brengosni për “mysafirët” e paftuar

Krejt çka duhet të bëni, është ta kyçni në prizë aparatin Pest Repeller dhe ai do të punojë 24/7 për t’i mbajtur larg “mysafirët” e paftuar. Pa zhurmë, pa helme dhe pa rrëmujë, ky aparat është i përshtatshëm për kuzhinë, dhomë ndeje, dhomë gjumi, garazh, bodrum apo çfarëdo hapësire që doni ta mbroni nga dëmtuesit. Një aparat i tillë mbulon hapësira deri në 50m2.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.