Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Hekur Steam Station

Photo
Video

Ju prezentojmë hekurin inovativ Steam Station – një pajisje për hekurosje, me bazë avulli! Ky hekur ka një kokë më të gjerë, me një sipërfaqe të lëmuar për hekurosje. Lehtë dhe shpejtë eleminon edhe rrudhat më të thella e të imëta në këmisha, bluza, pantallona apo rroba të tjera. Ka një sistem sigurie për fikje. Pesha e produktit (2.62kg); dimensionet e produktit 38.8 x 27.6 x 20.6cm); gjatësia e kabllos (1.6m); kapaciteti i rezervuarit të ujit (1.8l); fuqia (2000-2400W).

Hekur Steam Station
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ju prezentojmë hekurin inovativ Steam Station – një pajisje për hekurosje, me bazë avulli! Ky hekur ka një kokë më të gjerë, me një sipërfaqe të lëmuar për hekurosje. Lehtë dhe shpejtë eleminon edhe rrudhat më të thella e të imëta në këmisha, bluza, pantallona apo rroba të tjera. Ka një sistem sigurie për fikje. Pesha e produktit (2.62kg); dimensionet e produktit 38.8 x 27.6 x 20.6cm); gjatësia e kabllos (1.6m); kapaciteti i rezervuarit të ujit (1.8l); fuqia (2000-2400W).

Më shumë
Përshkrimi

Hekurosja është bërë më e lehtë se kurrë

Hekurosja është mënyra më e mirë për t’i larguar rrudhat nga rrobat dhe për t’i mbajtur rrobat apo tekstilet e tjera në gjendje më të mirë. Mirëpo, hekurat standartë kanë rezervuarë uji të vegjël dhe shpesh, një sipërfaqe jo aq të lëmuar. Por hekuri Steam Station nga Rovus, ju sjellë fuqi të madhe të hekurosjes, duke ju siguruar hekurosje më të shpejtë, më të lehtë dhe shumë efektive.

Hekur Steam Station

Baza e avullit ju kursen më shumë kohë

Rezultatet e një hekuri me bazë avulli janë të mahnitshme, por njerëzit kanë nevojë për edhe për një pajisje që është e përshtatshme dhe e shpejtë. Andaj, ky sistem është dizajnuar që t’ju mundësojë hekurosje më të shpejtë, më të lehtë dhe më efektive. Në këtë mënyrë, ju keni më shumë kohë për t’u marrë me gjëra tjera. Rezervuari prej 1.8 litrash i mundëson sistemit që të prodhojë avull të qëndrueshëm dhe të vazhdueshëm. Ky avull i fuqishëm mund të largojë rrudhat edhe nga materialet më të trasha, duke i bërë të duken sikur të reja.

Hekur Steam Station

Sipërfaqe e lëmuar dhe e rrëshqitshme, e përshtatshme për të gjitha materialet

Nga mëndafshi më i hollë e deri të xhinset më të trasha, ky hekur do t’ju sigurojë rezultate të shkëlqyera! Pllaka prej çeliku inox shpërndan avull në mënyrë të barabartë kohë pas kohe, përmes vrimave të avullit. Sipërfaqja e lëmuar e pllakës rrëshqet lehtësisht nëpër materiale, duke i zbutur e më pas duke i hequr rrudhat, që rrobat tuaja të duken sa më perfekte.

Hekur Steam Station

Më i përshtatshëm dhe më i sigurtë

Ky sistem për hekurosje, është dizajnuar me kujdes, për përdorim sa më të lehtë.

 • Hekur Steam Station

  Rezervuari i ujit lehtë mbushet dhe lidhet me hekurin, përmes tubit të avullit.

 • Hekur Steam Station

  Hekuri i lehtë ka një bazë të gjerë për hekurosje të zakonshme, si dhe një fund të ngushtë për hekurosje më prezice në pjesë të caktuara të rrobave.

 • Hekur Steam Station

  Për shkak se uji i rubitetit mund të krijojë depozitë gëlqerore e cila e ulë performancën, ky sistem është i pajisur me një aksesor për mbledhjen e depozitës gëlqerore, të cilin mund ta zbrazni lehtë.

 • Hekur Steam Station

  Ka një sistem të mençur për fikje automatike, i cili funksionon në 3 drejtime: nëse e lini vertikalisht, hekuri fiket automatikisht për 8 minuta, nëse e lini horizontalisht apo të përmbysur, fiket pas 30 sekondash.

 • Hekur Steam Station

  Pompa nga rezervuari i ujit është dizajnuar posaçërisht për t’i mbajtur dridhjet dhe zhurmën në minimum, për funksionim sa më të qetë gjatë hekurosjes.

 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station
 • Hekur Steam Station

Pakektimi përmban:

 • 1 sistem për hekurosje (hekuri me bazë)
 • 1 gotë matëse
 • 1 manual për përdorim
Hekur Steam Station

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star