KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 
 • Momente magjike
  Deri -50%

  Momente magjike

  Shijoni festat e fundvitit me ofertat më të mira!

  Momente magjike
  Deri -50%

  Momente magjike

  Shijoni festat e fundvitit me ofertat më të mira!

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -14%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa e shumëkërkuar, përsëri në stok! Rezervo i pari, sepse sasitë janë të limituara!

  Çmimi i rregullt: 139,90 €

  Çmimi me zbritje: 119,90 €

  Çmimi për Club5*: 109,90 €

  Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -14%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Përsëri në stok! Rezervo i pari, sepse sasitë janë të limituara!

  Çmimi i rregullt: 139,90 €

  Çmimi me zbritje: 119,90 €

  Çmimi për Club5*: 109,90 €

 • Rubinet për ngrohjen e ujit
  -13%

  Rubinet për ngrohjen e ujit

  Siguroni ujë të ngrohtë në kuzhinë apo banjo, në pak sekonda!

  Çmimi i rregullt: 74,90 €

  Çmimi me zbritje: 64,90 €

  Çmimi për Club5*: 61,16 €

  Rubinet për ngrohjen e ujit
  -13%

  Rubinet për ngrohjen e ujit

  Siguroni ujë të ngrohtë në kuzhinë apo banjo, në pak sekonda!

  Çmimi i rregullt: 74,90 €

  Çmimi me zbritje: 64,90 €

  Çmimi për Club5*: 61,16 €

 • Aparat Pest Repeller (3 copë)
  -25%

  Aparat Pest Repeller (3 copë)

  Mbani larg shtëpisë brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha!

  Çmimi i rregullt: 19,90 €

  Çmimi me zbritje: 14,93 €

  Aparat Pest Repeller (3 copë)
  -25%

  Aparat Pest Repeller (3 copë)

  Mbani larg shtëpisë brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha!

  Çmimi i rregullt: 19,90 €

  Çmimi me zbritje: 14,93 €

Lokacioni dhe kontakti

Dyqanet tona  

Dëshironi t'i shihni dhe t'i provoni produktet? Atëherë vizitoni njërin nga dyqanet tona.

Shiko të gjitha dyqanet

Rreth nesh  

Rovus® është brendi i një game të gjerë produktesh për pastrim/mirëmbajtje të shtëpisë dhe rrobave. I fuqishëm dhe efikas - ua lehtëson jetën.

Mëso më shumë

Çka thonë të tjerët për brendin Rovus

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.