Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Rubinet për ngrohjen e ujit

Photo
Video
-25%

Ky rubinet elektrik për ngrohjen e ujit, është një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për të siguruar ujë të ngrohtë në banjo apo kuzhinë. Është i punuar nga çeliku inox, ka ekran digjital dhe fiket automatikisht në 90°C për më shumë siguri, pastaj aktivizohet kur temperatura kthehet në 70°C. Fuqia: 3300W. Mund ta instaloni lehtësisht në lavaman dhe të siguroni ujë të ngrohtë në pak sekonda.

OFERTAT E MAJIT!
Rubinet për ngrohjen e ujit

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 59,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky rubinet elektrik për ngrohjen e ujit, është një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për të siguruar ujë të ngrohtë në banjo apo kuzhinë. Është i punuar nga çeliku inox, ka ekran digjital dhe fiket automatikisht në 90°C për më shumë siguri, pastaj aktivizohet kur temperatura kthehet në 70°C. Fuqia: 3300W. Mund ta instaloni lehtësisht në lavaman dhe të siguroni ujë të ngrohtë në pak sekonda.

Më shumë
Përshkrimi

Siguroni ujë të nxehtë në çdo kohë

Nëse rubineti juaj nuk është i lidhur me furnizuesin e ujit të nxehtë, atëherë sigurimi i ujit të nxehtë mund të jetë i shtrenjtë dhe i vështirë. Por jo me rubinetin tonë elektrik, të dizajnuar posaçërisht për banjo. Këtë rubinet praktik dhe elegant, lehtësisht mund ta instaloni në banjo apo kuzhinë, dhe të siguroni ujë të nxehtë në pak sekonda.

Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

Më lehtë, më shpejt, më lirë

Kjo pajisje ka një ngrohës të integruar, i cili siguron ujë të ngrohtë në pak sekonda. Thjesht bashkangjiteni në tubin e ujit, kyçeni në prizë (poshtë ose sipër lavamanit) dhe shijoni ujin e nxehtë për nevoja të ndryshme në banjo apo kuzhinë.

Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo
 • Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

  Ujë të ngrohtë në disa sekonda

 • Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

  Rrotullim 120°

 • Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

  Sistem i mençur për kontrollimin e temperaturës

 • Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

  Materiale të cilësisë së lartë

Një dizajn i bukur, i thjeshtë për t’u përdorur

Rubineti është i lehtë për t’u përdorur – butoni i kthyer lart për ujë të nxehtë, kurse poshtë për ujë të ftohtë. Mund të rrotullohet 120°, në mënyrë që ta drejtoni pikërisht aty ku ju duhet uji i nxehtë. Harroni larjen e duarve me ujë të ftohtë – me këtë rubinet elektrik, uji i ngrohtë nuk është më problem. Për më tepër, ka një dizajn elegant, që i përshtatet çdo lavamani.

Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

Sistem i mençur për kontrollimin e temperaturës

Kur doreza është e ngritur lart, për ujë të ngrohtë, ekrani digjital tregon temperaturën e ujit. Kur temperatura arrin në 50°C, ekrani lëshon një vezullim, për të treguar se temperatura po rritet. Nëse temperatura arrin në 90°C, rubineti fiket automatikisht, për ta parandaluar mbingrohejn. Pastaj, ndizet përsëri kur temperatura zbritet në 70°C.

Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

I punuar me materiale të cilësisë së lartë

Rubineti Rovus është punuar me çelik inox premium, për shumë qëndrueshmëri dhe pamje pa ndryshk. Një grykë e ndashme lehtëson punën e pastrimit, në rast se grumbullohet masë gëlqerore.

Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

Në set përfshihen:

 • 1 rubinet
 • 1 manual me udhëzime për përdorim
Rubinet për ngrohjen e ujit në banjo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star