Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Photo
Video
-40%

Shtupa e re dhe e përmirësuar Nano Plus përdorë fuqinë e avullit super të nxehtë për të eleminuar papastërtitë, bakteret, mikrobet & viruset. Shtupa funksionon me ujë të thjeshtë, pra s’keni nevojë të shpenzoni para për detergjentë. Tash mund t’i shtoni më shumë fuqi shtupës, me këtë set që përmban një kokë trekëndëshe për qoshe dhe një aksesor për tepih dhe tekstile.

OFERTAT E KORRIKUT!
Aksesorë për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 14,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtupa e re dhe e përmirësuar Nano Plus përdorë fuqinë e avullit super të nxehtë për të eleminuar papastërtitë, bakteret, mikrobet & viruset. Shtupa funksionon me ujë të thjeshtë, pra s’keni nevojë të shpenzoni para për detergjentë. Tash mund t’i shtoni më shumë fuqi shtupës, me këtë set që përmban një kokë trekëndëshe për qoshe dhe një aksesor për tepih dhe tekstile.

Më shumë
Përshkrimi

Avull super i nxehtë për të pastruar shpejt dhe lehtë

Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus përmban fuqinë e plotë të teknologjisë me avull nano. Me prekjen e një butoni, ju lehtësisht mund të siguroni ambient më të pastër në shtëpi – duke përdorur vetëm ujë rubineti! Me këtë set aksesorësh, tash mund t’i shtoni edhe më shumë fuqi pastrimi shtupës.

Aksesorë për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Pastroni qoshet & pjesët më të vështira për t’u arritur

Me këtë set prej dy aksesorësh, mund t’i shtoni më shumë funksionalitet shtupës Nano Plus. Pastroni më shpejt, më lehtë dhe në mënyrë më efektive me fuqinë e avullit Nano.

  • Aksesorë për Shtupë higjienizuese Nano Plus

    Në set përfshihet një kokë trekëndëshe, me të cilën mund t’i pastroni këndet e ngushta dhe pjesët e tjera që janë më të vështira për t’u arritur. Ideale për kuzhinë, banjo dhe garazh.

  • Aksesorë për Shtupë higjienizuese Nano Plus

    Seti po ashtu ka një aksesor trekëndësh për tepiha, i cili ju mundëson t’i sanitizoni dhe rifreskoni tepihët, divanët, dyshekët dhe tekstilet që mund ta përballojnë avullin e nxehtë 120°C.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star