Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Fshesë vakumi Nano Canister

Photo
Video
-22%

Sillni teknologjinë ciklonike në shtëpinë tuaj, përmes pastrimit me fshesën Nano Canister! Kjo fshesë vakumi kombinon fuqinë thithëse me filtrim HEPA H13, për të bllokuar edhe grimcat më të vogla dhe për ta shmangur ndotjen e dytë. Fshesa Canister ka shportë pluhuri dhe filter të ripërdorshëm, të cilët mund t’i lani e t’i përdorni përsëri. Është e kompakte, e lehtë për t’u bartur dhe ka fuqi 700W.

Fshesë vakumi Nano Canister

Çmimi i rregullt: 179,90 €


Çmimi special: 139,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Sillni teknologjinë ciklonike në shtëpinë tuaj, përmes pastrimit me fshesën Nano Canister! Kjo fshesë vakumi kombinon fuqinë thithëse me filtrim HEPA H13, për të bllokuar edhe grimcat më të vogla dhe për ta shmangur ndotjen e dytë. Fshesa Canister ka shportë pluhuri dhe filter të ripërdorshëm, të cilët mund t’i lani e t’i përdorni përsëri. Është e kompakte, e lehtë për t’u bartur dhe ka fuqi 700W.

Më shumë
Përshkrimi

Efikase dhe ekonomike, krejt çka ju duhet në një fshesë vakumi

Kjo fshesë vakumi ka performancën që ju duhet, për t’ju siguruar pastrim cilësor në çdo kënd të shtëpisë. Fshesa ka dizajn praktik dhe peshon lehtë, që ju ta bartni lehtësisht aty ku ju duhet. Po ashtu, është e pajisur me karakteristika praktike, që pastroni më lehtë dhe më mirë.

Fshesë vakumi Nano Canister

Kontroll i plotë në duart tuaja

Fshesa ka një dorezë ergonomike, e cila ju mundëson kontroll të plotë në duart tuaja, pa pasur nevojë të përkuleni dhe të shtypni butona gjatë pastrimit. Po ashtu, kjo fshesë vakumi ka një kabllo të gjatë 5 metra, që të arrini çdo pjesë të dhomës dhe ka fuqi max. 700W si dhe fuqi thithëse 18kPA.

Fshesë vakumi Nano Canister
 • Shumëfunksionale

  Shumëfunksionale

 • Filter HEPA H13

  Filter HEPA H13

 • Kabllo 5m

  Kabllo 5m

 • Fuqi thithëse 18 kPa

  Fuqi thithëse 18 kPa

 • Teknologji ciklonike

  Teknologji ciklonike

 • E lehtë

  E lehtë

 • Për sipërfaqe të ndryshme

  Për sipërfaqe të ndryshme

 • Ekonomike

  Ekonomike

Filtrim shtesë për 99.95% efikasitet pastrimi

Fshesa Nano Canister është e pajisur me filter HEPA H13, i cili ofron 99.95% efikasitet pastrimi! Ky filter bllokon edhe nanogrimcat më të vogla të dëmshme nga ajri dhe ndihmon në parandalimin e ndotjes së dytë.

Fshesë vakumi Nano Canister

Teknologji e fuqishme ciklonike

Kjo pajisje është e pasur me teknologji ciklonike, e cila thith pluhurin, qimet dhe papastërtitë e tjera. Më e mira është se kjo fshesë ka dizajn pa qese pluhuri, por në vend të tyre, ka një shportë pluhuri 2.5l. Shporta është e tejdukshme, pra ju mund ta shihni çka është grumbulluar dhe kur është mbushur plot. Në këtë mënyrë, ju kurseni para, sepse s’keni nevojë të blini qese.

Fshesë vakumi Nano Canister

Aksesorë shumëfunksionalë

Koka e fshesës është funksionale për sipërfaqe të ndryshme, sikurse tepih dhe dysheme të forta. Bashkë me fshesën vijnë edhe dy aksesorë: një furçë e vogël 2në1 dhe hundëza, të cilat ju mundësojnë të pastroni edhe në zonat më të vështira për t’u arritur, duke mos lënë vend për papastërti!

 • Fshesë vakumi Nano Canister
 • Fshesë vakumi Nano Canister
 • Fshesë vakumi Nano Canister
Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 • Pajisja bazë me kokën për pastrim dhe filter H13
 • 1 furçë e vogël
 • 1 hundëz
 • 1 manual për përdorim
Fshesë vakumi Nano Canister

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star