Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Photo
Video

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Me këtë set prej dy leckash mikrofibre të dizajnuara për këtë shtupë, ju mund të pastroni thuajse çdo rrëmujë. Leckat mund të lahen dhe janë ideale për t’u përdorur në dysheme të forta & tekstil.

OFERTAT E KORRIKUT!
Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtupa higjienizuese Nano Plus përdorë avull super të nxehtë për t’i eleminuar njollat, bakteret, mikrobet dhe viruset gjatë kontaktit. Nuk ka nevojë për kimikate të shtrenjta, mjafton uji i rubinetit! Me këtë set prej dy leckash mikrofibre të dizajnuara për këtë shtupë, ju mund të pastroni thuajse çdo rrëmujë. Leckat mund të lahen dhe janë ideale për t’u përdorur në dysheme të forta & tekstil.

Më shumë
Përshkrimi

Avull super i nxehtë për pastërti dhe dezinfektim

Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus përdorë fuqinë e plotë të avullit super të nxehtë nano për të siguruar pastërti në shtëpinë tuaj. Përdoret dhe funksionon lehtë, me prekjen e një butoni. Me shtupën higjienizuese Nano Plus, mjafton të përdorni ujë rubineti, për t’i dezinfektuar dhe pastruar me lehtësi dyshemetë apo sipërfaqet e ndryshme prej tekstili.

  • Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus
  • Lecka për Shtupë me avull Nano Plus

Shtoni koleksionit setin rezervë me dy lecka mikrofibre të ripërdorshme

Seti përmban 2 lecka të cilësisë së lartë, ultra-absorbuese, të dizajnuara posaçërisht për t'ju përshtatur kokës së shtupës higjienizuese Nano Plus. Janë të ripërdorshme, pra mund të lahen dhe ju kurseni më shumë para. Leckat janë të përsosura për të pastruar dysheme të forta, tepiha, dyshekë, divan dhe jo vetëm. Ky set është vlerë e shtuar e çdo koleksioni të pastrimit.

Lecka për Shtupë higjienizuese Nano Plus

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star