Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Lecka për shtupë me spërkatje

Photo
Video
-50%
Leckat mikrofibre për shtupë me spërkatje, janë idele për pastrim të thatë dhe të lëngët. Thahen shpejt, nuk lënë mbetje në dysheme, mund të lahen në lavatriçe dhe të përdoren deri në 120 herë! Seti përmban dy lecka mikrofibre.
10% ekstra është aplikuar në çmim!
Lecka për shtupë me spërkatje

Çmimi i rregullt: 7,90 €


Çmimi special: 3,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Leckat mikrofibre për shtupë me spërkatje, janë idele për pastrim të thatë dhe të lëngët. Thahen shpejt, nuk lënë mbetje në dysheme, mund të lahen në lavatriçe dhe të përdoren deri në 120 herë! Seti përmban dy lecka mikrofibre.
Më shumë
Përshkrimi

Për pastrim më të lehtë dhe shkëlqyes

Pse të humbni kohë dhe të lodheni duke pastruar me vështirësi, kur zgjidhjen më të mirë të mundshme e keni në duart tuaja? Merrni leckat mikrofibre, pastroni më lehtë dhe jepjuni shkëlqim dyshemeve tuaja. Leckat mikrofibre Rovus janë cilësore, sepse:

  • Fshijnë më shumë pluhur dhe papasërti të tjera, krahasuar me leckat e zakonshme.
  • Kanë veti të larta thithëse - e thithin shpejt ujin dhe lagështinë.
  • Thahen shpejt dhe nuk lënë mbetje në dysheme.

Për pastrim të lëngët dhe të thatë, në çdo sipërfaqe

Leckat mikrofibre për shtupë me spërkatje janë të përshtatshme për pastrim të lëngët apo të thatë, dhe funskionojnë në çdo sipërfaqe, përfshirë laminatin, linoleum, pllaka dhe jo vetëm!

Mund të përdoren deri në 120 herë

Më e mira është se nuk do të keni nevojë të harxhoni shumë para në detergjentë të shtrenjtë apo lecka tjera. Leckat mikrofibre mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren deri në 120 herë

Kombinoni me Shtupën me spërkatje - Rovus

Leckat mikrofibre përshtaten për mrekulli me Shtupën me spërkatje - Rovus, andaj mund t’i kombinoni dhe t’i jepni pastrim shkëlqyes dyshemeve në shtëpinë tuaj!

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 39 x 13 cm
Material polyamide, polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star