Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Shtupë me spërkatje

Photo
Video
-35%

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën rmulti-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Lecka të ripërdorushme, që mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemen tuaj.
OFERTAT E KORRIKUT!
Shtupë me spërkatje

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 12,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën rmulti-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Lecka të ripërdorushme, që mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemen tuaj.
Më shumë
Përshkrimi

Kokë rrotulluese deri në 360 shkallë, arrin lehtë çdo sipërfaqe të shtëpisë suaj

Jeni lodhur nga përkulejt e shumta në dysheme që të pastroni atë sa më mirë? Shtupa profesionale me spërkatje Rovus karakterizohet me të gjitha sekretet për një shkëlqim të përkryer të dyshemesë tuaj. Më e mira nga të gjitha ... është e lehtë, kompakte, praktike… dhe e shpejtë!

Karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 ° për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spëekatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemenë tuaj.

Kontrolli i lagështisë mbron çdo sipërfaqe

Pipëza unike kontrollon lagështinë në mënyrë efektive për të parandaluar mundësinë e dëmtimit. Kjo e bën shtupën me spërkatje Rovus ideal për pastrimin e të gjitha llojeve të sipërfaqeve, duke përfshirë:

 • laminat
 • linoleum
 • pllaka
 • apo gur

Lecka me mikrofibra e riperdorusheme pastron të gjithë pluhurin dhe papastërtitë

Lecka me mikrofibra pastron më shumë papastërtitë dhe pluhurin me një fërkim ndryshe nga shtupat tradicionale për pastrim të thatë ose me lagështi. Ju gjithashtu do të kurseni më shumë dhe të përdorni më pak – Shtupën Rovus me spërkatje e cila nuk kërkon energji elektrike por vetëm një sasi të vogël të ujit apo detergjent. Më e mira nga të gjitha, leckat mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë!

Dizajn të shkëlqyer dhe me ngjyra me një funksionalitet superior

Shtupa profesionale, lehtë e përdorueshme karakterizohet me një dizajn të shkëlqyre dhe me ngjyra . Eshtë shumë e lehtë, moderne, kompakte, e qëndrueshme dhe shumë funksionale.

Informata shtesë

4 hapat e lehtë të përdorimit të shtupës 

Shtupa me spërkatje Rovus është e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur. Vetëm ndiqni këto 4 hapa:

 • Mbusheni ujë
 • Lidheni përsëri mbajtësen e ujit
 • Spërkatni
 • Pastroni

Mbajtesë të ujit të ndërtuar për një përdorim të lehtë.

Mbajtësja e ujit 350ml është e lehtë dhe nuk ka nevojë të mbushet shpesh. Sepse leckat me mikrofibra janë shumë efektive në pastrimin e papastërtive, shtupa mund të pastrojë sipërfaqe të mëdha me vetëm sasi të vogla të ujit apo ujë / detergjent.

Lecka të buta të ripërdorueshme që mund të hiqen 

Shtupa karakterizohet me lecka me mikrofibra të cilat mund të hiqen shume lehtë, të lahen dhe të përdoren përsëri.  Super leckat e buta thithin lehtë lagështinë, papastërtitë dhe pluhurin për të lënë një dysheme të pastër që thahet shpejtë dhe nuk len ndonjë mbetje.

Perfekt për familjet me fëmijë dhe / ose me kafshë shtëpiake 

Shtupa me spërkatje Rovus është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë higjienike. Përdorni detergjent eko-miqësor ose pastroni  vetëm me ujë për një dysheme super të pastër në të cilën fëmijët tuaj mund të luajë . Kjo zgjidhje pastrimi është e përkryer për çdo shtëpi.

Detajet teknike:

 • Materiali i mbajteses se dorës : PP
 • Materiali I mbajtëses se ujit: PP
 • Materiali mbajtjes: ABS
 • Madhësia produktit: 43 x 14.5 x 120 cm
 • Vëllimi I mbajtëses se ujit?350ml
 • Madhësia e leckave?39 x 13 cm
 • Materiali leckave: 80% Polyester/20% Polyamide - 775g/cm3

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Eleonora

www.topshop-ks.com

10
jashtzakonisht e mire,ja vlene me pase ne çdo shtepi,e lehte per te pastruar dhe praktike

1 Produkte