Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Set aksesorësh për Shtupë me spërkatje Plus

Photo
Video

Ky set aksesorësh është perfekt për Shtupën me spërkatje Plus. Seti përmban 4 lecka të zakonshme për pastrim ditor dhe 2 lecka për pastrimin e njollave më të vështira. Pastroni dyshemetë më lehtë dhe më shpejt, pa pasur nëvojë të përkuleni në gjunj për t’i hequr njollat e vështira.

Zbritjet më të mëdha të vitit!
Set aksesorësh për Shtupë me spërkatje Plus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set aksesorësh është perfekt për Shtupën me spërkatje Plus. Seti përmban 4 lecka të zakonshme për pastrim ditor dhe 2 lecka për pastrimin e njollave më të vështira. Pastroni dyshemetë më lehtë dhe më shpejt, pa pasur nëvojë të përkuleni në gjunj për t’i hequr njollat e vështira.

Më shumë
Përshkrimi

Largoni çdo papastërti – nga njollat e lehta deri te ato më të vështira

Ky set me 6 lecka i shton më shumë funksionalitet Shtupës Plus, duke ju ndihmuar ta mbani shtëpinë më të pastër me më pak përpjekje.

Seti përmban dy lloje të leckave për pastrim, të dizajnuara për t’u përshtatur me Shtupën me spërkatje Plus.

  • 4 leckat me ngjyrë të gjelbërt janë të përshtatshme për njollat më të buta dhe më të lehta.
  • 2 leckat ngjyrë hiri janë dizajnuar për t’i hequr njollat më të vështira nga dyshemeja.

Pastroni dyshemenë pa pasur nevojë të përkuleni

Të punuara nga poliesteri dhe najloni i qëndrueshëm, këto lecka lehtësisht montohen për shtupën Plus, duke e bërë pastrimin e shtëpisë më të shpejtë dhe më efikas. Duke kombinuar Shtupën me spërkatje Plus dhe këtë set të leckave për pastrim, ju mund t’i pastorni dyshemetë më shpejt, më lehtë dhe pa u përkulur.

Ky set aksesorësh ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të besueshme për plot probleme pastrimi në shtëpinë tuaj.

Shtupën me spërkatje Plus mund ta shikoni duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star