Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Shtupë & fshesë robotike

Photo
Video
-29%

Njihuni me tekonologjinë e re të pastrimit - shtupë & fshesë robotike! Kjo pajisje ju mundëson pastrim vakumi dhe pastrim me shtupë në mënyrë automatike. Funksionon në të gjitha sipërfaqe, është plotësisht e programueshme dhe ka 7 funksione pastrimi. Ka bateri të fuqishme që funksionon deri në 2 orë pastrim. Kur bateria fillon të harxhohet, roboti kthehet vet në bazën mbushëse, pastaj fillon me pastrim pasi të jetë mbushur.

OFERTAT E KORRIKUT!
Shtupë & fshesë robotike

Çmimi i rregullt: 349,90 €


Çmimi special: 249,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Njihuni me tekonologjinë e re të pastrimit - shtupë & fshesë robotike! Kjo pajisje ju mundëson pastrim vakumi dhe pastrim me shtupë në mënyrë automatike. Funksionon në të gjitha sipërfaqe, është plotësisht e programueshme dhe ka 7 funksione pastrimi. Ka bateri të fuqishme që funksionon deri në 2 orë pastrim. Kur bateria fillon të harxhohet, roboti kthehet vet në bazën mbushëse, pastaj fillon me pastrim pasi të jetë mbushur.

Më shumë
Përshkrimi
Shtupë & fshesë robotike

Funskione 3në1, për t'i pastruar dyshemetë pa mundim

Lëreni robotin ta pastrojë shtëpinë tuaj, teksa ju jeni në punë apo relaksoheni. Kjo pajisje robotike, e dizajnuar me teknologji efektive pastrimi, do t'ju ndihmojë t'i mbani dyshemetë të pastra - pa mu munduar. Roboti ofron mundësi pastrimi me 3 faza. Me një pastrim, mund të:

 • Fshijë pluhurin, qimet apo papastërtitë e tjera të thata
 • Vakumon të gjitha dyshemetë me fuqi vakumi deri në 1200Pa
 • Pastrim me shtupë për t'i hequr njollat e vështira

Funksionon në të gjitha llojet e dyshemeve, nga tepihët e trashë deri te pllakat e kuzhinës.

Shtupë & fshesë robotike

Teknologji e mençur, arrin edhe zonat më të vështira

 • 8cm

  Shtupë & fshesë robotike

  Me lartësi vetëm 8cm, roboti është mjaft i hollë që të rrëshqasë nën shumicën e mobiljeve, dhe t'i pastrojë zonat që nuk mund të arrihen me fshesat e zakonshme.

 • Shtupë & fshesë robotike

  Xhiroskopi i integruar nënkupton se roboti mund ta pastrojë shtëpinë tuaj në mënyrë efektive dhe ta kujtojë se ku ka qenë - zonat e vështira për t'u arritur nuk do të mbesin më të papastra.

Nga pllakat e deri të tepihat

Rrotat e mëdha të robotit i mundësojnë që ta kalojë pragun e derës deri në lartësi 1.5cm. Senzorët tregojnë kur roboti kalon në një sipërfaqe të re dhe e ndërron funksionin e pastrimit, nëse është nevoja. Kur roboti kalon sipër një tepihu, automatikisht rritet thithja, në mënyrë që ta absorbojë pluhurin dhe qimet nga tepihu i trashë.

Senzorët e mençur nuk lejojnë që roboti të bie shkallëve, teksa senzorët parakolp e ndihmojnë që t'i shmangë pengesat.

 • Shtupë & fshesë robotike

  Pastron sipërfaqe të ndryshme

 • Shtupë & fshesë robotike

  Ndalet para shkallëve

 • Shtupë & fshesë robotike

  Shmangë pengesat

Plotësisht i programueshëm, për t'ju përshtatur orarit tuaj

Roboti ka një program që kurdiset lehtë, pra ju mund t'i jepni robotit udhëzime të ndryshme çdo ditë. Po ashtu, ka 7 opsione pastrimi (auto, edge, gyro, random, area, intensive & scrub) për t'ju përshtatur nevojave të shtëpisë dhe mënyrës suaj të jetesës. Po ashtu, ka një telekomandë, për përdorim sa më të lehtë.

Shtupë & fshesë robotike

2 orë fuqi pastrimi dhe rimbushje në mënyrë automatike

Bateria e fuqishme litium-jon mund të operojë deri në 2 orë me një mbushje, dhe roboti automatikisht do të kthehet në bazëm rimbushëse pasi bateria të fillojë të harxhohet. Kur mbushet plotësisht, fillon pastrimin aty ku e ka lënë, për t'ju siguruar një shtëpi sa më të pastër.

Shtupë & fshesë robotike

Filtrim efektiv i dyfishtë për ajër më të pastër

Roboti përdorë një filter primar dhe një filter HEPA, të cilët funksionojnë së bashku për t'i mbajtur dyshemetë dhe ajrin pa pluhur apo mikrogrimca të dëmshme. Këto grimca mund të shkaktojnë irritim dhe alergji, por falë këtij sistemi filtrues që ka roboti, ju do të thithni ajër më të pastër.

Rezervuari ka funksionalitet 2në1 - mund të shërbejë si rezervuar uji 220ml apo si shportë pluhuri 230ml. Po ashtu, hiqet dhe pastrohet lehtë.

Shtupë & fshesë robotike
Informata shtesë

Në set përfshihen:

 • Njësia kryesore
 • Baza për rimbushje
 • Mbushësi (adapteri)
 • Telekomanda
 • Furça për pastrim
 • 1 palë furça anësore shtesë
 • 2 lecka për shtupë
 • Rezervuari për ujë & shporta e pluhurit
Shtupë & fshesë robotike

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star