Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Ngrohës qeramike Rovus

Photo
Video
-30%

Ngrohësi prej qeramike Rovus ngrohë fuqishëm çdo ambient në çdo kohë. Me sistemin e fuqishëm ngrohës prej 1000W deri në 1800W fuqi dhe termostat të rregullueshëm, ju mund të zgjedhni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C dhe me shumë lehtësi të ngrohni shtëpinë tuaj. Funksionet e sigurisë si mbrojtja nga mbi-nxehtësia dhe mbrojtja nga përmbysja do të ju lejojnë që të përdorni ngrohësin tuaj me shumë lehtësi edhe nëse keni fëmijë në shtëpi.

10% është aplikuar në çmim!
Ngrohës qeramike Rovus

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 34,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 55
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohësi prej qeramike Rovus ngrohë fuqishëm çdo ambient në çdo kohë. Me sistemin e fuqishëm ngrohës prej 1000W deri në 1800W fuqi dhe termostat të rregullueshëm, ju mund të zgjedhni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C dhe me shumë lehtësi të ngrohni shtëpinë tuaj. Funksionet e sigurisë si mbrojtja nga mbi-nxehtësia dhe mbrojtja nga përmbysja do të ju lejojnë që të përdorni ngrohësin tuaj me shumë lehtësi edhe nëse keni fëmijë në shtëpi.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohje e menjëhershme dhe e fuqishme

A ndjeni shpesh të ftohhtë gjatë muajve të vjeshtës dhe dimrit? Dëshironi të qëndroni të ngrohtë kudo që jeni dhe sa herë që keni nevojë për nxehtësi shtesë?

Me ngrohësin prej qeramike Rovus ju do të ngroheni çdo çast pa pasur nevojë të prisni minuta të gjatë për të shijuar ngrohtësinë që ju nevojitet. Merrni atë me vete kudo që ju nevojitet dhe qëndroni të ngrohtë dhe rehat në çdo vend në shtëpinë apo zyrën tuaj.

Rovus Ceramic Heater

Shtoni ngrohtësi shtëpisë tuaj

Ngrohësi prej qeramike Rovus ka një dizajn të qëndrueshëm dhe fuqi ngrohëse nga 1000W deri 1800W. Duke shfrytëzuar këtë fuqi ngrohëse, ju do të jeni në gjendje të ngrohni çdo dhomë në shtëpinë tuaj pa shumë përpjekje.

Kombinuar me termostatin manual të rregullueshëm që ju lejon të zgjedhni nxehtësinë nga 10 deri në 35°C, ju do të keni kontroll të plotë mbi nxehtësinë që dëshironi të keni.

Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater

Ngrohtësi dhe rehati e personalizuar, në çdo moment

Me ngrohësin prej qeramike Rovus, ju mund të përmbushni nevojat tuaja për ngrohje në çdo moment. Zbatoni atë për nevojat tuaja thjeshtë duke përdorur ekranin dixhital me prekje me shumëllojshmëri mënyrash dhe cilësish

  • Dy sisteme të ngrohjes (nxehtë & frymë të ngrohtë)
  • Sistem fryrës (frymë të ftohtë)
  • Kohë e programueshme deri në 12 orë
Rovus Ceramic Heater

Përdoreni pa asnjë brengë edhe nëse keni fëmijë

Ngrohësi prej qeramike Rovus është i përsosur për përdorim familjar. Për shkak të funksioneve të tij të sigurisë ju mund të qëndroni plotësisht të qetë edhe kur keni fëmijë të vegjël ose kafshë shtëpiake përreth. Mos u shqetësoni nëse harroni ta fikni kur largoheni nga shtëpia juaj sepse mbrojtja nga mbinxehja automatikisht do ta fik për të parandaluar mbinxehjen.

Rovus Ceramic Heater

Shtëpiza e jashtme e freskët siguron që ngrohtësi të jetë gjithmonë i sigurt për prekje, edhe kur është në përdorim.

Rovus Ceramic Heater

Mbrojtja kundër përmbysjes bënë që në rast që ngrohësi aksidentalisht rrëzohet, të fiket automatikisht

Dorëza e integruar për kapje ju mundëson transportim të lehtë

Zakonisht ju kushtojmë më shumë vëmendje për ngrohje pjesëve në shtëpitë tona ku kalojmë pjesën më të madhe të kohës. Kështu që vendet si bodrumet dhe garazhet shpesh janë të pa ngrohura dhe shpesh kemi të ftohtë kur shkojmë dhe të qëndrojmë atje për një kohë.

Për të qenë në gjendje ta merrni lehtësisht me vete rreth shtëpisë, ngrohësi prej qeramike Rovus përmban dorezë të integruar mbajtëse për transport më të lehtë dhe komoditet të shtuar. Është jashtëzakonisht i lehtë dhe i lëvizshëm, kështu që thjesht kapeni atë dhe merrni atë kudo që ju nevojitet.

Rovus Ceramic Heater

Keni nevojë për më shumë nxehtësi në shtëpinë tuaj? Merrni versionin e madh: ngrohësin prej qeramike & filtruesin e ajrit!

A keni hapësira më të mëdha që ju nevojiten për t’u ngrohur, apo thjesht kënaqeni kur keni më shumë nxehtësi?

Zëvëndësoni ngrohësin tuaj të rregullt me ​​ngrohësin qeramike & filtruesin e ajrit Rovus që ka më shumë sipërfaqe ngrohjeje, fuqi më të madhe ngrohjeje, madje edhe funksion të telekomandës dhe lëkundjes për lehtësi shtesë.

Lexoni më shumë rreth tij këtu

Rovus Ceramic Heater
Specifikat Teknike
Power 1000 W to 1800 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Arjeta

www.topshop-ks.com

E interesume per ta bler
Pershendetje jom e interesume per ket nxemje po dashta me dit sa KW i hargjon ne orë .

1 Produkte